Нагрівальним елементом праски, до кінців якого прикладено напруга 220 В, за 0.5 хв пройшов заряд

300 Кл. Визначте силу струму в нагрівальному елементі та опір елемента

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Вероника.

Ответ:

Объяснение:

I=q/t=300/30=10 A

Отвечает Данилушкина Дарья.

Ответ:R=22Ом

I=10A

Объяснение:

I=q/t; I=300Кл/30с=10А

I=U/R; R=U/I=220В/10А=22Ом