Пожалуйста, СРОЧНО нужно!!! Нагрівальним елементом праски, до кінців якого прикладено напругу 220

вольт, за 0,5 хвилин пройшов заряд 300 Кл. Визначте силу струму в нагрівальному елементі та опір елемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Щеглова Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

U=220 B

t=0.5 мин=30 с

q=300Кл

ток

I=q/t=300/30=10 А

Сопротивление

R= U/I=220/10=22 Ома