Варіант 3 --Позначте викон7•е Знайдіть значення виразу27.64 + 73 64 -- 100 - 63, користую-Чись

розОДільною властивістю МНО-ження.Розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Гречка Дмитрий.

27·64 + 73·64 -- 100 - 63 = 64(27 + 73) - 100 - 63 = 64·100 - 100 - 63 = 100(64 - 1) - 63 = 100·63 - 63 = 63(100 - 1) = 63·99 =  6237