Перетворіть схеми на хімчні рівняння (не забувайте, що в рівнянні «→» слід замі- нити на «=») a)

NF3 + H2O –> HNO2 + HF б) SiH4 + O2 –> SiO2 + H20 в) КОН + Сr2O3 –> КСrO2 + Н20 г) Р + Н20 –> Н3РО4 + H2 д) P2S3 + H2O –> H2S + Н3РО3 e) S + NO2 –> SO2 + N2 є) NaBr+ Cl2 –> NaCI + Br2 Ж) Cu2O + O2 –> CuO 3) Ca + H2O –> Ca(OH)2 + H2 i) FeCl2 + CI2 –> FeCl3

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Анна.
A) NF3 + H2O = HNO2 + HF

б) SiH4 + O2 = SiO2 + H2O

в) KOH + Cr2O3 = K2CrO4 + H2O

г) P + H2O = H3PO4 + H2

д) P2S3 + H2O = H2S + H3PO3

е) S + NO2 = SO2 + N2

є) NaBr + Cl2 = NaCl + Br2

Ж) 2Cu2O + O2 = 4CuO

3) Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2

i) 2FeCl2 + Cl2 = 2FeCl3