3. Тіло масою 500 г під час повного занурення у воду витісняє 625 см 3 води. Плаває це тіло у воді

чи тоне? Як воно буде себе поводити у бензині? срочно​срочно пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Калугина Анна.

Відповідь:

m=500г , V=625см³.Густина тіла ρ1=m/V=500/625=0,8 г/см³. Густина води 1 г/см³. Отже, тіло піднімається вгору.

Пояснення:

Густина бензину 0,71 г/см³. Отже, тіло у бензині потоне.