СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!! Яку потужність розвиває автомобіль, якщо сила тяги двигуна 20 кН при

швидкості 36 км\год? Відповідь подайте у кВт.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Артём.

Ответ: 200кВт

Объяснение:

Дано:

F=20кН=20000Н

V=36км/ч=10м/с

--------------------

N-?

N=F*V=20000*10=200000Вт=200кВт