За допомогою нерухомого блока піднімають вантаж, для цього прикладають силу 500 Н. Знайдіть

масу вантажу, якщо ККД блока дорівнює 90 % СРОЧНО!!!!! С ОБЬЯСНЕНИЕМ!!! 20 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Ответ:45кг

Объяснение:

F=500 n=0.9 (90%)

n=m×g×h/(F×s) h=s

m=n×F/g=0.9×500/10=45

Отвечает Иночкина Снежана.

Дано :

F =500H

n = 90%

m=nF/g

0.9×500/10=45kg