4. За 1 час по трубопроводу проходит 18 м3 нефти. Если площадь поперечного сечения трубы 100 см2, с

какой скоростью будет течь масло по трубе?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.

Відповідь:

Оскільки швидкість вимірюється в метрах за секунду (м/с), ми отримали швидкість течії масла по трубі рівною 0.005 м/с.

Пояснення:

1. Щоб знайти швидкість течії масла по трубі, спочатку переведемо площу поперечного сечення труби у квадратні метри:

2. Площа поперечного сечення труби: 100 см² = 100/10,000 м² = 0.01 м²

3.Тепер, використовуючи формулу швидкості (швидкість = об'єм/час), знайдемо швидкість течії масла:

Швидкість = об'єм/час

Швидкість = 18 м³/1 год = 18 м³/3600 с = 0.005 м³/с