Що покаже амперметр у схемі, зображеній на мал. 1? Внутрішнім опором амперметра знехтувати.

Напруга джерела 5 В, а опори R1 -2 Ом, R2 -4 Ом і R3-6 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Юлия.

Ответ:

R1=2.5A

R2=1.25A

R3=0.83A

Объяснение:

I=U/R - Формула

I1=5/2=2.5A

I2=5/4=1.25A

I3=5/6=0.83A