Визначте механічну напругу, яка виникла у мідному дроті, якщо його відносне видовження становить

0,001. Модуль Юнга вважайте рівним 82 ГПа. Відповідь запишіть у мегапаскалях. * ВАЖНО ТОЛЬКО РЕШЕНИЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:82МПа

Объяснение: за формулою Мех.напруга = Е*е=0.001*82*10^9= 82МПа