Визначте механічну напругу яка виникла в алюмінієвому дроті якщо його відносне видовження становить

0, 004 модуль Юнга вважайте рівним 65ГПА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Диана.

сигма=E*(dL/L0)=65*10^9*4*10^-3=26*10^7 Па