40 БАЛОВ!!! 1.Задача. До мідного дроту з площею поперечного перерізу 0,5 мм2 підвішений вантаж

масою 5 кг. Знайдіть механічну напругу в дроті і його відносне видовження. 2.Задача. Сталевий стрижень якого діаметру Потрібно верти, щоб у разі навантаження 28кН Розтягуючи напруження дорівнювало 6*10^7 Н/м^2 3.Задача. Через який час після початку гальмування Зупиниться автомобіль, Який рухається зі швидкістю 25 м/с, Якщо Коефіцієнт тертя при аварійному гальмування 0,3?

Ответы на вопрос

Отвечает Тенызбай Тилек.
Первая задача:

Дано:
S = 0,5 мм² = 0,5·10⁻⁶ м²
m = 5 кг
Е = 120 ГПа = 120·10⁹ Па
_____________
σ - ?
ε - ?
1)
Механическое напряжение:
σ = F / S = mg / S = 5·10 / (0,5·10⁻⁶) = 1·10⁸ Па
2)
Относительное удлинение из закона Гука:
ε = σ / E = 1·10⁸ / 120·10⁹ ≈ 0,83·10⁻³

Третья задача:

Дано:
Vo=25 м/с
k=0,3
Найти:
t=?

Решение:
1) a=k•g
2) 0= Vo-at=Vo-kgt
t= Vo/kg = 25/0,3•10= 8,3 (неуверен в ответе)

Вторую не решил :(