Об'єм камня 0,1м^3 ,а маса -250кг .Яку силу треба прикласти ,щоб утримати камінь у воді ?


Ответы на вопрос

Отвечает Холод Алина.

Ответ:

2500 H

Объяснение:

V=0.1 м³    m=250 кг    po=1000 кг/м³ (плотность воды)    F=?

===

F=m*g - po*g*V=250*10 - 1000*10*0,1=1500 H

============================