Яку силу необхідно прикласти, щоб утримати у воді камінь, маса якого 10 кг?Густина каменю 2600кг/м3


Ответы на вопрос

Отвечает Запорожченко Дима.

Відповідь:

Сила Архімеда:

F = pgV

p = 1000 кг/м3

V = p/m = 2600/10 = 260 (м3)

F = 1000 * 10 * 260 = 2600 кН