СРОЧНО! ДАЮ 55 БАЛОВ!!! Задача 4. Куля масою 300 г має об’єм 600 см3. Плаває куля у воді чи тоне?

Задача 5. Яку силу необхідно прикласти, щоб утримати у воді камінь, маса

Ответы на вопрос

Отвечает Морева Ангелина.
Задача4: Дано m=300 г V=600 см3 p- ?

p=m/V=300/600=0,5 г/см3 <1 г/см3

ответ Плаває куля у воді