1. Яку силу треба прикласти, щоб стиснути пружину жорсткістю 35 Н/м на 3 см? 2. Жорсткість гуми

становить 40Н/м. Визначте яку силу треба прикласти людині, щої розтягти гумовий шнур на 1,5 см? 3. Яка сила тяжіння діє на камінь масою 500 кг? 4. Яка ваша власна вага? 5. Яка маса каната, якщо його вага становить 450 Н? 6. Яка вага залізного бруска розмірами 5×10×10 см? 7. Коли до пружини підвісили суцільний мідний кубик з ребром завдовжки 6 см, довжина пружини збільшилася від 45 см до 60 см. Визначте жорсткість пружини. 8. Для визначення густини речовини, якої виготовлені канцелярські скріпки, у вимірювальний циліндр з водою дослідник поклав 50 скріпок, рівень види змінився від 15 мл до 17 мл. 9. З якої речовини виготовлені скріпки, якщо маса 100 скріпок становить 31,2 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Маляревич Аня.
2.
Дано:
k = 40H / м
Δx = 1.5см = 0.015м
Знайти:
F-?
Рішення:
F = Δx * k = 0.015 * 40 = 0.6H
Відповідь: 0.6H