Обчисліть роботу струму в електричній лампі за 10 хв, якщо сила струму в ній 200 мА і напруга 220

В. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Лиза.

A=qU

I=q/t

q=It

A=UIt

A=220*200*10^-3*600=26 400 000 (Дж)