Знайдіть гальмівну різницю потенціалів електронів, що вириваються під час освітлення Калію світлом

з довжиною хвилі 330 нм. Авих = 2,2 еВ

Ответы на вопрос

Отвечает Borodin Maxim.

Ответ:

Объяснение:

1)

Находим энергию фотона:

ε = h·c / λ = 6,63·10⁻³⁴·3·10⁸ / (330·10⁻⁹) ≈ 6,02·10⁻¹⁹ Дж

2)

Работа выхода:

Aвых = 2,1·1,6·10⁻¹⁹ ≈ 3,36·10⁻¹⁹ Дж

3)

eU = ε - Авых  = (6,02-3,36)·10⁻¹⁹ = 2,66·10⁻¹⁹ Дж

U = 2,66·10⁻¹⁹ / 1,6·10⁻¹⁹ = 2,66 / 1,6 ≈ 1,7 В

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ: решение во вложении