Під легким поршнем у циліндрі знаходиться газ при температурі 27 о С. Як зміниться об’єм газу,

якщо його охолодити до – 123 о С?

Ответы на вопрос

Отвечает Косолапова Юля.

Ответ:

Объяснение:

изобарный процесс

V1/T1 = V2/T2 = const

V2/V1 = T2/T1 = (-123+273) / (27+273)=1/2 = объем уменьшится в 2