З вікна, розташованого на висоті 20 м від поверхні Землі, мама кидає гаманець він упав на відстані

6 м від будинку. Скільки часу летів і яка його початкова швидкість? 30 балів Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Алина.

Ответ: 2с; 3м/с

Объяснение:

Дано:

h=20м

S=6м

-------------

t-?; V-?

t-√(2h/g)=√(2*20/10)=2c

S=Vt

V=S/t=6/2=3м/с