учень одержав 150.г розчину невідомої конференції . Після того , як він додав до нього 350 г . води

він одержав 5% розчин. Якою була початкова концентрація розчину? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулинова Алина.

Ответ:

Пусть изначально концентрация была x.

150x/100(г) -изначально было столько вещества в растворе)

Всего раствора стало 150+350(г), тогда

(150x/100)/(150+350)  * 100=5

1.5x=5*5

x=16\frac{2}{3} %.