1. Завдання Які маси солі і води потрібно взяти, щоб одержати 2 кг розчину з масовою часткою 10 %?

2. Які маси солі та води потрібно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою 25 %?​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: щоб одержати 2 кг розчину з масовою часткою 10 % потрібно взяти 0.2 кг солі та 1.8 кг води; для приготування 200 г розчину з масовою часткою 25 % потрібно взяти 50 г солі та 150 г води

Объяснение: m(солі) = m(розчину) * 10%/100 = 2 * 10/100 = 0.2 кг; m(води) = m(розчину) - m(солі) = 2 - 0.2 = 1.8 кг

m(солі) = m(розчину) * 25%/100 = 200 * 25/100 = 50 г; m(води) = m(розчину) - m(солі) = 200 - 50 = 150 г