Напишіть рівняння реакції у молекулярному, повному і скороченому йонному вигляді: NaPO4+AgNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Шигапова Гузель.

Объяснение:

Na3PO4 + 3AgNO3 = 3NaNO3 + Ag3PO4↓

3Na(+) + PO4(3-) + 3Ag(+) + 3NO3(-) = 3Na(+) + 3NO3(-) + Ag3PO4↓

3Ag(+) + PO4(3-) = Ag3PO4↓