скільки грамів натрію карбонату та води потрібно взяти, щоб виготовити 300 г розчину з масовою

часткою солі 25%​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепрасова Ксения.

Ответ:

Объяснение: m(Na2CO3)=0.25×300=75г

m(H2O)=300-75=225г