Хлопчик кинув горизонтально м’яч з вікна, розташованого на висоті 20 м. Скільки часу летів м’яч

до землі і з якою швидкістю його було кинуто, якщо він упав на відстані 6 м від фундаменту будинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

t=sqrt(2*h/g)=sqrt(2*20/10)=2 c  V=S/t=6/2=3 м/с