ДАЮ 50 БАЛЛОВ ))))))))) З вежі заввишки 20 м було кинуто тіло в горизонтальному напрямку. Скільки

часу летіло тіло до землі і з якою швидкістю його було кинуто,якощо воно упало на відстані 6 м від фундаменту вежі Спасибо))))))

Ответы на вопрос

Отвечает Гасем Амир.

Ответ:

t=2 c   v=3 м/с

Объяснение:

h=20 м    s=6 м   t=?   v=?

===

h=g*t²/2

t=√(2*h/g)=√(2*20/10)=2 c   (время полёта)

v=s/t=6/2=3 м/с  (горизонтальная скорость не меняется)

============================