З вікна, яке розташоване на висоті 5 м від землі, горизонтально кинуто м’яч, який упав на землю

на відстані 8 м від будинку. З якою швидкістю було кинуто м’яч?

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.

Ответ: 8м/с

Объяснение:

Дано:

h=5м

S=8м

---------------

V-?

Время, через которое мяч упал на землю равно:

t=√2h/g=√2*5/10=1с

Скорость броска мяча равно:

V=S/t=8/1=8м/с