Яке зусилля розвиває гідравлічний прес, якщо до малого поршня прикладають силу 100 н? Площ поршнiв

дорiвнюють 2 см? i 12 см².​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахаренко Владислав.

Ответ:

Дано:

F1= 100H

S1=2см²

S2=12см²

F2-?

Решения:

F1/S1=F2/S2—>F2=F1*S2/S1

F2=100Н*12см²/2см²

F2=600H=6кН

Объяснение: