Яке зусилля розвиває гідравлічний прес, якщо до малого поршня прикладають силу 200 H? Площі поршнів

дорівнюють 4 см² і 4 дм².

Ответы на вопрос

Отвечает Сенников Никита.

F1 = 200H

S1 = 4 см² = 0,0004 м²

S2 = 4 дм² = 0,04 м²

F2 - ?

F2/F1 = S2/S1

F2 = S2*F1/S1

F2 = 0,04 * 200 / 0,0004 = 20000H = 20кН