Коли до малого поршня гідравлічної машини прикладають силу 6 Н, великий поршень може підняти вантаж

масою до 15 кг. Площа малого поршня дорівнює 5 см2. Яка площа великого поршня? 2 см2 20 см2. 12,5 см2. 125 см2. СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Максим.

S1 = 5см² = 0,0005м²

F1 = 6H
m = 15кг

S2 - ?

Коли до малого поршня прикладають силу 6Н, то великий поршень може підняти тіло 15кг, тоді його сила: F2 = mg = 15*10 = 150H

Відношення сил поршнів: \frac{F2}{F1}  = \frac{S2}{S1}, або F2S1 = F1S2  =>  \frac{F2S1}{F1}

S2 =  \frac{150*0,0005}{6} = 0,0125м² = 125см²