Допоможіть будь ласка вирішити три задачі (терміново!!)1) Тіло падає з висоти 15 м. Визначте,

чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі.  (Запишіть тільки результат у вигляді v=2 м/с)2) Потенціальна енергія кульки на висоті 2 м дорівнює 10 Дж. Визначте масу кульки? (Запишіть тільки результат у вигляді m=2 кг)3) Голуб масою 450 г летить зі швидкістю 5 м/c. Знайдіть кінетичну енергію орла. (Запишіть тільки результат у вигляді Е=2 Дж)​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Ярослав.

Ответ:

1) v = 10√3 м/с

2) m = 0.5 кг

3) Е = 5,625 Дж

ОБЪЯСНЕНИЕ:

1)

Ек = Еп = mgh = m * 15 * 10 = 150m

Eк = mv² / 2 => v² = 2Ек / m = 2 * 150m / m = 300

v = √300 = 10√3 (м/с)

2)

Еп = mgh => m = Еп / gh = 10 / (10 * 2) = 10 / 20 = 0,5 (кг)

3)

450г = 0.45кг

Ек = mv² / 2 = (0,45 * 25) / 2 = 5,625 Дж