Тінь від дерева освітленого сонцем має довжину 10 м а від людини заввишки 180 см довжина тіні

становить 2,5 м. Яка висота цього дерева?

Ответы на вопрос

Отвечает Сумина Виктория.
B / a = L / l  --------------------> l = a * L / b 

a - длина тени человека ( 2,5 м ) 
L - высота человека ( 180 см = 1,8 м ) 
b - длина тени дерева ( 10 м ) 

l = 2,5 * 1,8 / 10 = 4,5 / 10 = 0,45 м