Автомобіль їхав 5 годин зі швидкістю 80 км/год, а на решту 200 км витратив 7 год. Яка середня

швидкість автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Гроссман Яна.
S1=5*80=400км
Ucp=(400+200)/(5+7)=600/12=50 км/ч
ответ: 50 км/ч