Велосипедист рухається вздовж осі ОХ,і рівняння руху його тіла має вигляд: х=6t-t². 1)визначте

проекції початкової швидкості та прискорення велосипедиста 2)Обчисліть координату тіла в момент часу t=2 с. 3) Напишіть рівняння швидкості велосипедиста 4) Визначте швидкість велосипедиста через 2с від початку спостереження 5)Визначте момент часу, коли велосипедист зупиниться

Ответы на вопрос

Отвечает Очилов Рустам.
х=6t-t²
уравнение скорости
V(t)=6-2t
Начальная скорость = Vo=6 м/с
ускорение
а= - 2 движение равнозамедленное
2)
х(2)=6*2-2²=8 м
4)
V(2)=6-2*2=2 м/с
5)
Когда велосипедист остановится его скорость будет равна нулю. Тогда
0=6-2t
t=6/2=3 сек.
Через 3 сек. велосипедист остановится