Тіло рухається вздовж осі ОХ,і рівняння руху тіла має вигляд: х=3t². 1)визначте початкову

швидкість та прискорення тіла2)Обчисліть координату тіла в момент часу t=2 с. 3) Напишіть рівняння швидкості тіла 4) Визначте швидкість тіла через 3с від початку спостереження 5)Визначте момент часу, коли швидкість тіла дорівнюватиме 9 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Береснева Даша.
х=3t²
Уравнение скорости
V=0+6t  где 0=начальная скорость
Ускорение
а=6 м/с^2
2)
х(2)=3*2²=12 м
4)V(3)=0+6*3=18 м/с
5)V=9=6t
t=9/6=1.5 секунды
через 1,5 секунды скорость станет 9м/с