Мотоцикліст рухається вздовж осі ОХ,і рівняння руху його тіла має вигляд: х=15-8t+t². 1)визначте

проекції початкової швидкості та прискорення мотоцикліста 2)Обчисліть координату тіла в момент часу t=5 с. 3) Напишіть рівняння швидкості мотоцикліста 4) Визначте швидкість мотоцикліста через 5с від початку спостереження 5)Визначте момент часу, коли мотоцикліст зупиниться

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Алина.
х=15-8t+t²
первая производная это скорость
уравнение скорости V= - 8+2t
начальная скорость Vo= - 8 м/с
Вторая -  ускорение
a=2 м/с^2
2) 
х (5)=15-8*5+5² = 0 
4) V(5)= - 8+2*5 =2 м/с
5) остановится когда скорость будет равна нулю
0= - 8+2t
t=8/2=4 секунды
Через 4 секунды тело остановится и начнет свое движение снова