1)Рівняння залежності проекції переміщення від часу має вигляд Sx=3t+0,5t^2. Запишіть рівняння

залежності проекціі швидкості від часу.. Помогите))) 2) Рівняння залежності проекції переміщення від часу має вигляд Sx=t+0,25t^2.Запишіть рівняння залежності проекціі швидкості від часу 3)Рівняння залежності проекції переміщення від часу має вигляд Sx=5t-0,25t^2.Запишіть рівняння залежності проекціі швидкості від часу. 4)Рівняння залежності проекції переміщення від часу має вигляд Sx=t+0,5t^2.Запишіть рівняння залежності проекціі швидкості від часу. Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.
Нужно взять производную.
Производная от перемещения - скорость
1) 3+t=Ux
2) 1+0.5t=Ux
3) 5-0.5t=Ux
4) 1+t=Ux