Кулька рухається вздовж осі ОХ,і рівняння руху його тіла має вигляд: х=20-5t². 1)визначте

початкову швидкість та прискорення кульки 2)Обчисліть координату тіла в момент часу t=1 с. 3) Напишіть рівняння швидкості кульки 4) Визначте швидкість кульки через 0.5с від початку спостереження  5)Визначте момент часу, коли швидкість кульки дорівнюватиме -10 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова София.
х=20-5t²
Уравнение скорости
V=0-10t  где 0=начальная скорость
Ускорение
а=-10 м/с^2 движение равнозамедленное
2)
х(1)=20-5*1^2=15 м
4)V(3)=0-10*0.5=-5 м/с
5)V=-10=-10t
t=1 секунда
через 1 секунду скорость станет -10м/с