Кинутий у ущелину камінь вільно падав протягом 6 секунд. Визначити глибину ущелини


Ответы на вопрос

Отвечает Tereshenko Sveta.

Ответ:

Объяснение:

S=g*t^2/2=10*6^2 /2= 180 метров