Випущений в ущелину камінь впав зі швидкістю 30 м/с Визначити глибину ущелини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лера.

Ответ:

45 м

Объяснение:

v=30 м/с   h=?

===

h=v²/(2*g)=30²/(2*10)=45 м

===========================