Камінь вільно падає без початкової швидкості в ущелину. Яка глибина ущелини, якщо камінь торкнувся

дна через 0,6с після початку падіння? Прискорення вільного падіння g=10мс2.

Ответы на вопрос

Отвечает Берчук Коля.

Ответ: 1,8м

Объяснение:

Дано:

t=0,6с

g=10м/с²

------------

h-?

h=gt²/2=10*0,6²/2=1,8м