Камінь вільно падає без початкової швидкості в ущелину. Яка глибина ущелини, якщо камінь торкнувся

дна через 4с після початку падіння

Ответы на вопрос

Отвечает Прошина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

S=g*t^2/2=10*4^2 /2=80 метров