Допоможіть!!!!Будь-ласка!!!Камінь падає в ущелину протягом 6 с. Яку глибину має ущелина, якщо

початкова швидкість дорівнює 20м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Столмакова Влада.

Q=29*10^3 Дж
Удельная теплота плавления для серебра: а=105 Дж/кг
м-?
Q( плавления) = а( лямбда)*m
m=Q/a
m= 29*10^3 Дж/ 105 Дж/кг=276 кг
276 кг приблизительно)