Електричний заряд частинки дорівнює -8 · 10~13 Кл? Якій кількості електронів відповідає цей заряд?

Чи може тіло мати заряд +4.8 · 10~19 Кл? -8,1 · 10-19 Кл? +3,2 · 10~17 Кл? Чому?

Ответы на вопрос

Отвечает Холодцова Вероника.

  • 4.8×10~19=22.8 8,1×10-19=62+3.2×10~17=11