Гусеничний трактор масою 5550 кг має опорну площу обох гусениць 1,4м2. Визнач тиск

цього трактора на ґрунт. Прийняти g=9,8Н/кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марсов Влад.

Ответ:

Решение :

Р=m*g/S = 5550*9,8/1,4 =39,642 Па

Ответ 39642 Па