Трактор масою 5,8 т стоїть на дорозі. Із землею частина його гусениці яка має

розміри: 248 см  і 26 см. Обчисліть тиск трактора на землю?(Прийняти g≈10 Н/кг).​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

Дано :

m=5,8т=580кг

a =248 см = 2,48м

b=26см =0,26м

g=10H/кг

Решение :

Р=F/S= m*g/2ab= 580*10/2*2,48*0,26= 5800/1,29= 4496кПа

Ответ : 4496кПа