1) Бурулька, впавши з краю даху, долетіла до землі за 3,0 с. Шлях бурульки приблизно дорівнює ....

2) З високого стрімкого обриву починає вільно падати камінь. Яку швидкість він матиме через 3 с після початку падіння? Опір повітря дуже малий. 3) Зміна кількості руху пропорційно:  силі  швидкості  прискоренню  квадрату швидкості .... 4) Якщо масу одного тіла збільшити в 4 рази, а відстань між тілами зменшити в 2 рази, то сила всесвітнього тяжіння: 5) Від чого «вільно» тіло при вільному падінні? 6) Другий закон Ньютона виконується: 7) Під дією сили 20 Н тіло рухається з прискоренням 5 м / с2. Яка маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Ответ:

S=h

Найду h по формуле:

h = gt^2/2

h = 10*9/2 = 45 метров

Ответ: 45 метров