Помогите!!! У меня есть такой же вопрос можете ответить на два сразу и будет больше баллов. Три

резистори з опорами R1 = 2 Ом, R2 = 3 Ом та R3 = 5 Ом з’єднані послідовно та підключені до елементу живлення. Знайдіть напругу на кінцях елементу живлення, якщо напруга на першому резисторі складає 10 В.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Pacina Nika.

Ответ:

50 В

Объяснение:

I1=I2=I3=U1/R1=10/2=5 A   (ток в последовательной цепи одинаковый)

U2=I2*R2=5*3=15 B

U3=I3*R3=5*5=25 B

U=U1+U2+U3=10+15+25=50 B

============================

Отвечает Морозова Викуля.

Ответ:

U2=9В U3=15В U123=34В

Объяснение: