Вага автомашини дорівнює 18 кН. Площа опори кожного колеса

дорівнює 100 см2. Обчисліть тиск автомашини на відповідну поверхню?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Полина.

Ответ:

450 кПа

Объяснение:

18 кН=18000 Н

100 см^2=0,01 м кв

s=0.01*4=0.04

p=F/s=18000/0.04=450 000 Па=450 кПа