2. Щоб підняти один край дошки, яка лежить на підлозі, треба прикласти силу 400 Н. Якою є

маса дошки?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Дано:

F=400H

g=10

m-?

F=mg m=F/g

m=400/10=40(кг).

Відповідь: m=40кг.